Nici Happy Lift

happy_lift karboklinika szczecinProces starzenia się, który na ogół zaczyna być widoczny w wieku 30 lat, odwraca tzw. ?trójkąt piękna?. U nastolatków i u młodych osób, około 20 roku życia, jego wierzchołek skierowany jest w dół, jednak z czasem ulega odwróceniu. Wraz ze zwiotczeniem tkanek zaczynają się pojawiać głębokie bruzdy i zmarszczki, wskazujące na zmiany zachodzące wewnątrz struktur skóry.

Nici Happy Lift pozwalają w pewnym stopniu cofnąć skutki upływającego czasu. Jest to minimalnie inwazyjna metoda, wymagająca jedynie krótkiego czasu rekonwalescencji, która odmładza wygląd twarzy o kilka lat, bez konieczności przeprowadzania rozległego zabiegu chirurgicznego i pozostawiania blizn.

Nici happy Lift mają mikroskopijne haczyki o unikalnej budowie, dzięki czemu umożliwiają osiągnięcie efektu liftingu i ujędrnienia skóry. Po wprowadzeniu nici Happy Lift do tkanki podskórnej haczyki podciągają skórę i powodują tworzenie włókien niezbędnych, aby zapewnić podparcie tkankom miękkim twarzy. Uzyskany w ten sposób efekt podniesienia utrzymuje tkanki we właściwym miejscu. Dzięki temu odmłodzony wygląd i bardziej wyraźny kontur twarzy są widoczne natychmiast po zabiegu.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zastosowanie nici Happy Lift jest zalecane szczególnie kobietom i mężczyznom w wieku 30-60 lat, którzy nie rozważają tradycyjnego liftingu twarzy, ale chcą odmłodzić swój wygląd.

Nici Happy Lift  – zastosowanie

Zabiegi mogą być przeprowadzane na brwiach, policzkach, linii żuchwy, szyi i ciele.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Nici Happy Lift są wchłaniane, wykonane z polimeru kwasu mlekowego ? polikaprolaktonu, niealergicznego materiału zmodyfikowanego w taki sposób, aby dłużej mógł utrzymywać się w skórze. Na ogół nić rozpuszcza się po 12-15 miesiącach od wszczepienia, jednak efekt nie zanika po tym czasie, ponieważ haczyki stymulują powstawanie włókien kolagenowych.  W rzeczywistości efekt działania nici Happy Lift utrzymują się do 2-3 lat.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • aktywna infekcja,
  • okres zaostrzenia przewlekłej choroby, np. wysokie wartości ciśnienia krwi w przebiegu choroby nadciśnieniowej.
Scroll to Top