Nici hialuronowe


Nici hialuronowe to nowoczesny zabieg modelowania twarzy za pomocą kwasu hialuronowego. Polega na wprowadzeniu preparatu w skórę w sposób liniowy, jak nici, które wyraźnie podciągają i napinają skórę.

Wypełniacz wprowadza się w ściśle określonych miejscach przy użyciu specjalnej kaniuli. Podanie preparatu powoduje lifting skóry i wymodelowanie rysów twarzy. Tym sposobem podnosimy brwi i liftujemy górną powiekę, podnosimy opadające policzki i owal twarzy, zmniejszamy głębokość bruzd nosowych i zmarszczek marionetki.
W czasie jednego zabiegu, uzyskujemy poprawę wyglądu całej twarzy!

Wszczepienie nici hialuronowych to zabieg całkowicie nieinwazyjny. Wprowadzany mikrokaniulą preparat zawiera środki znieczulające. Cały zabieg trwa ok. 20 ? 30 minut. Efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu: policzki wypełniają się, owal twarzy podnosi się, a skóra ujędrnia. Zabieg ma dwukierunkowe działanie – prawidłowo wszczepione nici liftingują poddany zabiegowi obszar, a kwas hialuronowy nawilża, uelastycznia i rewitalizuje skórę. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić lekka opuchlizna i zaczerwienienie, które zanikają po kilku godzinach.

Wskazania do zabiegu:

  • zwiotczenie skóry,
  • opadające kąciki ust,
  • linie marionetki,
  • opadająca powieka,
  • opadające kąciki oka.

Zobacz cennik

Scroll to Top