O nas

Klinika medycyny estetycznej, trychologii i chirurgii odtwórczej włosów.

Wyjątkowe miejsce, które na mapie Szczecina istnieje już od 2013 roku. Stworzona dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i chirurgii na najwyższym, światowym poziomie. Każdy, kto odwiedzi Klinikę, poczuje magię tego miejsca – tutaj zaczyna się piękno.

Karboklinika jako pierwsza placówka w Polsce wprowadziła metodę leczenia dwutlenkiem węgla – karboksyterapię jako „bazę” leczenia i poprawy stanu zdrowia pacjentów. Personel kliniki bierze czynny udział w propagowaniu tej metody, w zakresie szkoleniowym i dydaktycznym.

Karboklinika oferuje pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu trychologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz kosmetologii.

Zespół Kliniki dokładnie śledzi światowe trendy w medycynie , a najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne zabiegi włącza do własnej oferty.

Dzięki temu zaaganżowaniu Karboklinika stała się wiodącą placówką leczenia w zakresie trychologii i transplantologii włosów w Polsce. Ogromna liczba wyleczonych pacjentów stanowi dla nas bodziec do poszerzania wiedzy i zakresu zabiegów.

Nasz zespół:

  • Dr Samir Ibrahim

Specjalista Chirurgii Plastycznej i Estetycznej, Chirurgii Odtwórczej Włosów. W ciągu kilkunastoletniej kariery zawodowej dr Samir Ibrahim wykonał tysiące zabiegów chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, estetycznej i chirurgii odtwórczej włosów. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (International Society of Hair Restoration Surgery ISHRS).  Do jego szczególnych osiągnięć należy zaliczyć nagrodę za wykonanie pierwszego przeszczepu włosów w bliźnie. Był też jednym z pierwszych chirurgów, który przeszczepił włosy na klatce piersiowej.

 

 

 

  •  Marta Keczmer

Trycholog medyczny, Kosmetolog, Phlebotomist.
Z pasji do zabiegów anti aging propaguje metody naturalnej stymulacji skóry poprzez wykorzystanie laserów i zabiegów komórkowych . Łączy wiedzę z dziedzin medycyny, kosmetologii i dietetyki w leczeniu pacjentów.
Od kliku lat rozwija swoje umiejętności i wiedzę z zakresu leczenie łysienia. Specjalizuje się w zabiegach trychologicznych , przeprowadzając szeroką diagnostykę i tworząc indywidualnie do potrzeb pacjenta programy leczenia.Holistyczne spojrzenie na zdrowie i wygląd Pacjentów uważa za fundamentalne.
Absolwentka National Medical Health Education w Londynie, gdzie odbyła roczny staż. Absolwentka studiów podyplomowych „Promocja zdrowia”. Absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, kierunek „Technologia Żywności i Żywienie Człowieka”, przy katedrze Fizjologii Człowieka.Ponadto absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia i Edukacji na kierunku „Kosmetologia i promocja zdrowia“ w Poznaniu.Równolegle uczestniczka wielu kursów oraz szkoleń w Europie oraz Azji z zakresu technologii laserowych oraz procedur z wykorzystaniem P.R.P.Od 2013 r szkoleniowiec marki Scarlet w Polsce i Anglii.

 

  • Magdalena Afrykańska

Lek. spec. dermatolog – wenerolog. Od kilku lat dr Magdalena Afrykańska służy swoją wiedzą jako dermatolog w obszarze jednej z najmłodszych gałęzi medycyny – medycyny estetycznej. Jako ekspert czynnie uczestniczy w programie adresowanym do kobiet w województwie lubuskim dotyczącym pielęgnacji, wizażu i zdrowego stylu życia, pracuje ze słuchaczami Pomaturalnego Studium Kosmetycznego i bierze udział w kongresach i szkoleniach z dziedziny dermatologii i medycyny estetycznej.

 

 

 

 

 

 

  • Małgorzata Wężowska

dr n. med. specjalista ginekolog – położnik z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalista w zakresie ginekologii,położnictwa i ginekologii regeneracyjnej. Znająca tajniki zabiegów nieinwazyjnych z wykorzystaniem  metod takich jak: komórki macierzyste, osocze bogatopłytkowe (PRP) i iPRF.
W naszej klinice przeprowadza zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej z wykorzystaniem technik laserowych w zabiegach rewitalizacji warg sromowych i krocza oraz zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i nici liftingujących .

 

 

 

 

 

  •  Piotr Turkowski 
Dr Piotr Turkowski

Specjalista medycyny estetycznej, w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej, kosmetolog. Ukończył Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznymim. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Równolegle ukończył w trybie stacjonarnym studia pierwszego stopnia z Kosmetologii na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu im. Karola Marcinkowskiego. Ukończył z wyróżnieniem podyplomową szkołę medycyny estetycznej przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych (Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging). Ukończył wiele kursów oraz uczestniczył w wielu szkoleniach m.in. w Madrycie, gdzie odbył drugi śródziemnomorski warsztat  chirurgii transplantacyjnej włosów organizowany przez dr Alexa Ginzburga i dr Jose Lorenzo.

 

 

  • Edyta Głębowska

Pielęgniarka z wieloletnim stażem pracy na oddziałach intensywnej opieki medycznej.
Angażująca się w propagowanie metod dożylnych suplementacji.W naszej klinice czuwa nad bezpieczeństwem przeprowadzania zabiegów dożylnych body detox.

 

 

 

 

 

  • Anna Lewandowska-Stręk

Obsługa biura i rejestracja  pacjenta. Absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego
w Szczecinie. Dba o dobry wizerunek kliniki oraz o dobry kontakt z Naszymi Pacjentami.

 

 

 

 

 

 

  •  Marta Piasecka 

Koordynuje prace administracyjne kliniki i zespołu medycznego. Zajmuje się merytoryką oraz odpowiada za planowanie programów szkoleniowych i sympozjów.Ponadto odpowiada za planowanie, przebieg i monitorowanie wizyt pacjentów w klinice. Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej.