O nas

Specjalistyczna klinika leczenia łysienia i medycyny estetycznej.

Wyjątkowe miejsce, które na mapie Szczecina istnieje już od 2013 roku. Stworzona dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących pomocy w zakresie leczenia łysienia i zabiegów medycyny estetycznej.

Karboklinika oferuje pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu trychologii medycznej , medycyny regeneracyjnej włosów  oraz chirurgii odtwórczej włosów .
Specjalistyczne zabiegi poprzedzone najnowoczesniejszą dostepną diagnostyką dobierane są indywidualnie dla każdeo pacjenta.

Zespół Kliniki dokładnie śledzi najnowsze  światowe trendy, a najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne zabiegi włącza do własnej oferty.

Karboklinika jako pierwsza placówka w Polsce wprowadziła metodę leczenia dwutlenkiem węgla – karboksyterapię jako „bazę” leczenia i poprawy stanu zdrowia pacjentów.

Personel kliniki bierze czynny udział w propagowaniu tej metody, w zakresie szkoleniowym i dydaktycznym.

Dzięki temu zaaganżowaniu Karboklinika stała się wiodącą placówką leczenia w zakresie trychologii i transplantologii włosów w Polsce.
Ogromna liczba wyleczonych pacjentów stanowi dla nas bodziec do poszerzania wiedzy i zakresu zabiegów.

 

Nasz zespół:

  • Dr Samir Ibrahim

Specjalista Chirurgii Plastycznej i Estetycznej, Chirurgii Odtwórczej Włosów. 
W ciągu kilkunastoletniej kariery zawodowej dr Samir Ibrahim wykonał tysiące zabiegów chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, estetycznej i chirurgii odtwórczej włosów.
Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (International Society of Hair Restoration Surgery ISHRS).  Do jego szczególnych osiągnięć należy zaliczyć nagrodę za wykonanie pierwszego przeszczepu włosów w bliźnie. 
Był też jednym z pierwszych chirurgów, który przeszczepił włosy na klatce piersiowej.

 

 

 

  •  Marta Keczmer

Specjalista trychologii medycznej , w zakresie medycyny regeneracyjnej i medycyny odtwórczej włosów. Przeprowadzając szeroką diagnostykę tworzy indywidualne programy leczenia łysienia . Specjalizuje się w terapiach z wykorzystaniem tkanek autologicznych i transplantacji tkanek autologicznych ( przeszczep komórek macierzystych , stymulacja tkankami autoimmunologicznymi ).Wiedzę z zakresu medycyny regeneracyjnej doskonale wykorzystuje w terapiach anty aging w leczeniu zmian związanych ze starzeniem skóry, poprawy jej jakości oraz zapobieganiu procesom starzenia .

Absolwentka Medical Education w Londynie, gdzie odbyła roczny staż .

Równolegle uczestniczka wielu kursów oraz szkoleń w Europie oraz Korei z zakresu technologii laserowych oraz procedur z wykorzystaniem tkanek autologicznych. Inicjatorka cyklu szkoleń z zakresu karboksyterapii w Polsce.

 

  • Magdalena Afrykańska

Specjalista dermatolog – wenerolog. Od kilku lat dr Magdalena Afrykańska służy swoją wiedzą jako dermatolog w obszarze jednej z najmłodszych gałęzi medycyny – medycyny estetycznej.
Jako ekspert czynnie uczestniczy w programie adresowanym do kobiet w województwie lubuskim dotyczącym pielęgnacji, wizażu i zdrowego stylu życia. Pracuje ze słuchaczami Pomaturalnego Studium Kosmetycznego i bierze udział w kongresach i szkoleniach z dziedziny dermatologii i medycyny estetycznej.

 

 

 

 

 

 

  • Małgorzata Wężowska

Specjalista ginekolog – położnik z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalista w zakresie ginekologii,położnictwa i ginekologii regeneracyjnej. Znająca tajniki zabiegów nieinwazyjnych z wykorzystaniem  metod takich jak: komórki macierzyste, osocze bogatopłytkowe (PRP) i iPRF.
W naszej klinice przeprowadza zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej z wykorzystaniem technik laserowych w zabiegach rewitalizacji warg sromowych i krocza oraz zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i nici liftingujących .

 

 

 

 

 

  •  Piotr Turkowski 
Dr Piotr Turkowski

Specjalista medycyny estetycznej, w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej, kosmetolog. Ukończył Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Równolegle ukończył w trybie stacjonarnym studia pierwszego stopnia z Kosmetologii na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ukończył z wyróżnieniem podyplomową szkołę medycyny estetycznej przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych (Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging).
Ukończył wiele kursów oraz uczestniczył w wielu szkoleniach m.in. w Madrycie, gdzie odbył drugi śródziemnomorski warsztat  chirurgii transplantacyjnej włosów organizowany przez dr Alexa Ginzburga i dr Jose Lorenzo.

 

 

  • Edyta Głębowska

Pielęgniarka z wieloletnim stażem pracy na oddziałach intensywnej opieki medycznej.
Angażująca się w propagowanie metod dożylnych suplementacji.W naszej klinice czuwa nad bezpieczeństwem pacjentów przygotowując ich do zabiegów oraz dbając o ich komfort po przeprowadzonych procedurach medycznych.

 

 

 

 

 

  • Anna Lewandowska-Stręk

Obsługa biura i rejestracja  pacjenta. Absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego
w Szczecinie. Dba o dobry wizerunek kliniki oraz o dobry kontakt z Naszymi Pacjentami.

 

 

 

 

 

 

  •  Marta Piasecka 

Koordynuje prace administracyjne kliniki i zespołu medycznego. Zajmuje się merytoryką oraz odpowiada za planowanie programów szkoleniowych i sympozjów.Ponadto odpowiada za planowanie, przebieg i monitorowanie wizyt pacjentów w klinice. Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej.