Scarlet S Intima

Scarlet S Intima – zabieg z zakresu ginekologii estetycznej

Scarlet S Intima – innowacyjny zabieg z zakresu ginekologii estetycznej dla kobiet ceniących sobie urodę intymną jak i borykającymi się z problemami fizjologicznymi związanymi z przebytymi zabiegami i upływem czasu.

Skóra okolic intymnych ma podobne potrzeby jak skóra innych okolic naszego ciała. U kobiet niestety szybciej ulega fizjologicznym przemianom, jest bardziej skłonna do przebarwień i utraty napięcia. Najczęstszymi problemami,z którymi zgłaszają się pacjentki są przebarwienia okolicy krocza i przebarwienia skóry warg sromowych, blizny po zabiegach chirurgicznych oraz zwiotczenia warg sromowych.

Scarlet S Intima jest zabiegiem o minimalnej inwazyjności do rewitalizacji i regeneracji narządów płciowych zewnętrznych.

Jest skuteczną metodą do walki z oznakami starzenia się okolic intymnych, nie wymaga długiej rekowalescencji , nie wyklucza pacjentki z wykonywania jej codziennych czynności lub współżycia. Zabieg Scarlet należący do grupy ginekologii estetycznej wykonywany jest przez pacjentki coraz chętniej, gdyż za pomocą technologii laserowych i doświadczonych specjalistów są w 100 % bezpieczne i efektywne.

Bardzo miło nam poinformować iż nasza klinika jako pierwsza w Polsce wprowadziła Scarlet S Intima do swojej oferty.
Ponadto jako jedyni prowadzimy terapię łączoną Scarlet S Intima z nićmi liftingującymi.

Co można uzyskać ?

– Efekt rozjaśnienia i poprawy napięcia skóry krocza już po pierwszym zabiegu
– Poprawa struktury i grubości skóry
– Wyrażna poprawa sprężystości warg sromowych
– Redukcja przebarwień (
– Redukcja blizn (pozapalnych i poporodowych)

Wskazania do zabiegu:

– Zmiany pigmentacyjne krocza i warg sromowych
– Zwiotczenia skóry warg sromowych większych i mniejszych
– Blizny w okolicach pachwin, wzgórka łonowego i warg sromowych większych

Przeciwwskazania:

– Zmiany skórne o nieznanej etiologii
– Ciąża
– Choroby nowotworowe
– Stan zapalny pochwy, infekcje

TERAPIE ŁĄCZONE:

*Scarlet S Intima Plus ( zabieg z osoczem bogatopłytkowym )

Zabieg Scarlet S Intima doskonale łączy się terapią wykorzystującą osocze bogatopłytkowe (PRP). Zabieg poprawia wygląd skóry, zwiększa nawilżenie pochwy a tym samym doznania seksualne pacjentki.

Zalecana jest przede wszystkim kobietom:

– borykającym się z dolegliwościami związanymi z okresem przed- i pomenopauzalnym (suchość pochwy,swędzenie i pieczenie okolic intymnych),które chcą odmłodzić okolice intymne.
– w celu regeneracji uszkodzonych tkanek oraz śluzówki po przebytych zabiegach chirurgicznych oraz stanach zapalnych w obrębie narządów płciowych

* Scarlet S Intima Flexi

Terapia łącząca dwa doskonałe rozwiązania : Scarlet i nici liftingujące wargi sromowe i krocze. Przeznaczony dla kobiet ceniących najbardziej innowacyjne rozwiązania. Gwarantuje efekt po jednym zabiegu, utrzymujący się do czterech lat .
Połącznie metod , które wzajemnie się uzupełniają dają maksymalną odpowiedź tkanek.
Wprowadzenie nitki liftingującej do warg sromowych, które wcześniej zostały poddane działaniu Scarlet daje efekt odmłodzenia o nawet 10 lat.

Po zabiegu okres rekowalescencji wynosi od 3-5 dni.
Wszystkie zabiegi poprzedzone są konsultacją ginekologiczną i badaniem pochwy.