Usuwanie rozstępów

Odchudzanie Szczecin Karboklinika2Usuwanie rozstępów, które są defektami skóry powstającymi w wyniku silnego napięcia i naprężenia, jest rozwiązaniem często występującego problemu prowadzącego do wielu kompleksów. Występują w postaci wrzecionowatych pasm, najczęściej na skórze ud, pośladków, brzucha, piersi.  Pojawiają się one, jako efekt silnego wzrostu masy ciała, zaburzeń hormonalnych, predyspozycji genetycznych,a także w wyniku ciąży.

Metody usuwania rozstępów:

  • Scarlet RF System – usuwanie rozstępów tą metodą polega na silnym podgrzewaniu tkanki, co powoduje silne kurczenie się kolagenu i stymulację produkcji kolejnych włókien. Zabieg nie wymaga znieczulenia, a po jego wykonaniu od razu można powrócić do codziennych czynności.
  • Karboksyterapia Fenix – usuwanie rozstępów za sprawą działalności dwutlenku węgla podanego śródskórnie bezpośrednio w obszar na jakim się znajdują, zachodzi synteza kolagenu i elastyny. Poprawa wyglądu rozstępów spowodowana jest również wzmożonym przepływem krwi bogatej w tlen i substancje odżywcze. Eliminacja rozstępów tą metodą jest trwała.

rozstępy karboksyterapia Fenix

Przed i po 3 zabiegach karboksyterapii

po 4 zabiegach karboksyterapii Fenix i 1 zabieg łączony

Przed i po 4 zabiegach karboksyterapii i 1 zabiegu łączonym z PRP

Zobacz cennik