Lifting powieki

Bezoperacyjny lifting powieki urządzeniem Scarlet S RF System to nowy zabieg medycyny estetycznej wykorzystujący fale radiowe. Podczas bezoperacyjnego liftingu fale wprowadzane są w skórę właściwą i w tkankę podskórną generując w niej ciepło i zmieniając strukturę kolagenu. Ten rodzaj bezoperacyjnego liftingu to  innowacja w Polsce ze względu na użycie końcówki zaopatrzonej w 25 mikroigieł. Dzięki ich budowie, zabieg jest znacznie skuteczniejszy i bezpieczniejszy. Na końcu każdej z mikroigieł generowany jest impuls, przez co urządzenie oddziałuje na skórę od wewnątrz i tym samym eliminuje blizny i oparzenia powstające przy użyciu tradycyjnej głowicy.

Natychmiastowym efektem głębokiego podgrzewania skóry właściwej jest rozszczepienie wiązań łączących włókna kolagenu. Proces ten skutkuje pobudzeniem fibroblastów – komórek odpowiedzialnych za syntezę kolagenu w skórze. Dochodzi do nasilonej syntezy nowych włókien kolagenu, proces ten jest odpowiedzialny za poprawę elastyczności i jędrności skóry, a także jej ogólnego wyglądu i jakości.

Głębokie podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej z wykorzystaniem głowicy dwubiegunowej zaopatrzonej w 25 mikroigieł powoduje lokalny wzrost metabolizmu i zwiększenie krążenia krwi.

Charakterystyka zabiegu:

  • Zabieg trwa od 40 do 60 min.
  • Intensywność zabiegu jest indywidualnie dobierana do skóry pacjenta.
  • Zaleca się od 3 do 4 sesji.
  • Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny oraz bardzo dobrze tolerowany przez wszystkich badanych pacjentów, którzy odczuwają jedynie lokalne ciepło.
  • Tuż po zabiegu widoczny jest rumień i niewielki obrzęk, który ustępuje po około 60 minutach. Możliwe są również ledwo widoczne ślady na bocznej powierzchni policzka zanikające w ciągu dnia.
  • Widoczne efekty bezpośrednio po zabiegu to poprawa elastyczności i kolorytu skóry, redukcja zmarszczek i przebarwień.
  • Karboksyterapia Fenix – dwutlenek węgla poprzez bezpośrednie działanie na włókna kolagenowe powoduje poprawę napięcia skóry. Podczas zabiegu przy użyciu urządzenia Fenix wykonujemy ten zabieg bardzo precyzyjnie i bezpiecznie, nawet na tak delikatnym obszarze jakim jest powieka.
  • Scarlet S RF System – podczas zabiegu na opadające powieki opracowuje się  każdy milimetr zarówno powieki górnej jak i dolnej. Dzięki użyciu specjalnej głowicy zabieg jest bardzo precyzyjny. Daje efekt liftingujący nieporównywalny do innych, małoinwazyjnych terapii. Przed zabiegiem skóra jest znieczulona specjalnym kremem.

 Zobacz cennik

 

Scroll to Top