Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki może nastąpić poprzez redukcję tkanki tłuszczowej czy obrzęków, będących wynikiem zastoju krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych. Modelujemy sylwetkę również poprzez ujędrnienie skóry
i usunięcie cellulitu poprzez stymulację kolagenu.

Metody modelowania sylwetki:

  • Karboksyterapia Fenix – terapia ta osłabia komórki tłuszczowe urazem ciśnieniowym. Ponadto uszkodzenie i rozpuszczenie komórek tłuszczowych spowodowane jest działalnością kwasu węglowego, w który przekształca się w organizmie z dwutlenku węgla.
  • Lipoliza iniekcyjna  – jest ona metodą miejscowego usuwania tkanki tłuszczowej. Terapia polega na wstrzyknięciu fosfatydylocholiny, która powoduje pękanie komórek tłuszczowych oraz uwolnienie tłuszczu do krwioobiegu, dalej do wątroby, gdzie ulegają rozkładowi. Metoda ta pozwala na usunięcie podwójnego podbródka, fałdów występujących w okolicy brzucha i ud, nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej na pośladkach, w okolicy karku czy pach.
  • Liposukcja ultradźwiękowa – urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej posiada dwie różne głowice. Celem działania jednej z nich jest rozbijanie komórek tłuszczowych przy użyciu ultradźwięków, a drugiej podgrzewanie tkanek za pomocą promieniowania podczerwonego. Zabieg jest bezbolesny, dlatego nie wymaga znieczulenia. Jedynym efektem ubocznym zabiegu są wynaczynienia (siniaki), które wchłaniają się po kilku dniach.

Zobacz cennik

 

Scroll to Top