Nici Silhouettesoft

silhouettesoft karboklinika szczecinNici Silhouettesoft to małoinwazyjny, bezoperacyjny lifting twarzy nićmi, wykonanymi z całkowicie wchłanianych materiałów. Nici SilhouetteSoft – to dwukierunkowe, biowchłanialne nici ze stożkami które zostały zrobione z kwasu polimlekowego oraz kwasu glikolowego. Dzięki tym małym stożkom zakotwiczającym się głęboko w tkance, osiągamy efekt napięcia, które efektywnie unosi zwiotczałą skórę.

Nici SilhouetteSoft są w pełni bioabsorbowalne i biokompatybilne. Przy stosowaniu tej terapii nie jest więc wykluczone równoczesne wykonywanie innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, takich np. jak wstrzykiwanie kwasu hialuronowego

Wskazania do zabiegu

Najlepszymi kandydatami do zabiegu są pacjenci z niewielką obwisłością skóry, mający skórę z racjonalnie normalną grubością i są w dobrej ogólnej kondycji fizycznej. Dzięki implantacji nici napinających skórę pacjent odzyskuje młody wygląd, zmniejszają się pierwsze oznaki starzenia, uzyskuje się efekt naciągnięcia skóry szyi i poprawę konturów twarzy.

Efekty zabiegu widoczne są natychmiast, a pacjent wraca do pracy i normalnego życia bezpośrednio po wyjściu z gabinetu. Korekcja utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.

Scroll to Top