Karboklinika

O Nas

Specjalistyczna klinika leczenia łysienia i medycyny estetycznej.

Wyjątkowe miejsce, które na mapie Szczecina istnieje już od 2013 roku. Stworzona dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących pomocy w zakresie leczenia łysienia i zabiegów medycyny estetycznej.

Karboklinika oferuje pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu trychologii medycznej , medycyny regeneracyjnej włosów  oraz chirurgii odtwórczej włosów .

Specjalizujemy się w przeszczepach włosów metodą FUE, którą praktykujemy wielu lat. Metoda FUE umożliwia pobranie maksymalnej ilości włosów i ich przeszczep bez blizn i bólu. Jesteśmy jedyną kliniką praktykującą łączenie metod chirurgicznych i niechirurgicznych w leczeniu łysienia mężczyzn i kobiet.

Specjalistyczne zabiegi poprzedzone najnowocześniejszą dostępną diagnostyką dobierane są indywidualnie dla każdgeo pacjenta.

Zespół Kliniki dokładnie śledzi najnowsze  światowe trendy, a najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne zabiegi włącza do własnej oferty.

Karboklinika jako pierwsza placówka w Polsce wprowadziła metodę leczenia dwutlenkiem węgla karboksyterapię jako bazę leczenia i poprawy stanu zdrowia pacjentów.

Personel kliniki bierze czynny udział w propagowaniu tej metody, w zakresie szkoleniowym i dydaktycznym.

Dzięki temu zaangażowaniu Karboklinika stała się wiodącą placówką leczenia w zakresie trychologii i transplantologii włosów w Polsce.
Ogromna liczba wyleczonych pacjentów stanowi dla nas bodziec do poszerzania wiedzy i zakresu zabiegów.

 

Nasz zespół:
  •  Trycholog Marta Keczmer

Specjalista trychologii medycznej , w zakresie medycyny regeneracyjnej i medycyny odtwórczej włosów. Przeprowadzając szeroką diagnostykę tworzy indywidualne programy leczenia łysienia . Specjalizuje się w terapiach z wykorzystaniem tkanek autologicznych i transplantacji tkanek autologicznych ( przeszczep komórek macierzystych , stymulacja tkankami autoimmunologicznymi ).Wiedzę z zakresu medycyny regeneracyjnej doskonale wykorzystuje w terapiach anty aging w leczeniu zmian związanych ze starzeniem skóry, poprawy jej jakości oraz zapobieganiu procesom starzenia .

Absolwentka Medical Education w Londynie, gdzie odbyła roczny staż .

Równolegle uczestniczka wielu kursów oraz szkoleń w Europie oraz Korei z zakresu technologii laserowych oraz procedur z wykorzystaniem tkanek autologicznych. Inicjatorka cyklu szkoleń z zakresu karboksyterapii w Polsce.

  • Małgorzata Wężowska

Specjalista ginekolog – położnik z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalista w zakresie ginekologii,położnictwa i ginekologii regeneracyjnej. Znająca tajniki zabiegów nieinwazyjnych z wykorzystaniem  metod takich jak: komórki macierzyste, osocze bogatopłytkowe (PRP) i iPRF.
W naszej klinice przeprowadza zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej z wykorzystaniem technik laserowych w zabiegach rewitalizacji warg sromowych i krocza oraz zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i nici liftingujących .

  • Edyta Głębowska

Pielęgniarka z wieloletnim stażem pracy na oddziałach intensywnej opieki medycznej.
Angażująca się w propagowanie metod dożylnych suplementacji.W naszej klinice czuwa nad bezpieczeństwem pacjentów przygotowując ich do zabiegów oraz dbając o ich komfort po przeprowadzonych procedurach medycznych.

 

Skontaktuj się z nami