Opadające powieki

Opadająca powieka, lifting powiek, redukcja zmarszczek karboklinika szczecinOpadające powieki pojawiają się najczęściej po 25 roku życia, kiedy to w organizmie ludzkim dochodzi do zmniejszania się ilości włókien kolagenowych, przez co skóra traci jędrność oraz sprężystość. Najszybciej uwidacznia się to w miejscach, w których skóra jest najcieńsza, tak jak ma to miejsce np. na powiekach, a słabnące mięśnie odpowiedzialne za unoszenie brwi są przyczyną opadającej powieki.

Problem opadania powieki jest znaczący dla kobiet nie tylko ze względów zdrowotnych, ale również ze względu na fakt, że opadająca powieka może czynić kobietę po prostu mniej atrakcyjną. Jednym ze sposobów ukrycia opadającej powieki jest makijaż, którego odpowiednie wykonanie pozwala ukryć opadające powieki, jednak w przypadku braku leczenia stan ten będzie się pogarszał, a ewentualne leczenie operacyjne może być utrudnione ze względu na zbyt późne zgłoszenie się do lekarza.

Przyczyny opadania powiek:

  • starzenie się skóry,
  • nadmiar skóry,
  • ukształtowanie twarzy.
  • Karboksyterapia Fenix – dwutlenek węgla poprzez bezpośrednie działanie na włókna kolagenowe powoduje poprawę napięcia skóry. Podczas zabiegu przy użyciu urządzenia Fenix wykonujemy ten zabieg bardzo precyzyjnie i bezpiecznie, nawet na tak delikatnym obszarze jakim jest powieka.
  • Scarlet RF System – podczas zabiegu na opadające powieki opracowuje się  każdy milimetr zarówno powieki górnej jak i dolnej. Dzięki użyciu specjalnej głowicy zabieg jest bardzo precyzyjny. Daje efekt liftingujący nieporównywalny do innych, małoinwazyjnych terapii. Przed zabiegiem skóra jest znieczulona specjalnym kremem.

 Powieka górna ScarletRf przed i miesiąc po zabiegu

Lifting powiek wykonany technologią Scarlet Rf System

 Zobacz cennik

 Dowiedz się więcej o tych metodach:

Scroll to Top