PRX-T 33 peeling medyczny

PRX-T 33 to innowacyjna rewitalizacja bez igieł – już po pierwszym zabiegu zmarszczki i wiotkości skóry zostają widocznie zredukowane, a jej koloryt staje się wyrównany i zdrowy. Zabieg to prawdziwy eliksir młodości poszukiwany przez kobiety od lat. To połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym, który stymuluje właściwą biorewitalizacje skóry.

Jest wyrobem medycznym CE.

Kwas TCA efektywnie stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, bez uszkodzenia skóry, a dzięki działaniu nadtlenku wodoru mają one większe powinowactwo do specyficznych receptorów. Ponadto kwas kojowy charakteryzuje się działaniem rozjaśniającym, dzięki czemu pomaga w pozbyciu się przebarwień skóry.

Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu z użyciem PRX-T33 są:
– blizny atroficzne zanikowe,
– defekty skóry powstałe w wyniku fotostarzenia: gruba skóra, żółtawa, pomarszczona, przesuszona, wiotka, melasma,
– starzenie: rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu, grzbietów dłoni oraz innych okolic ciała.

Zabieg jest przyjemny i bezbolesny dla pacjenta. Podczas zabiegu ani po zabiegu nie występuje zaczerwienienie, pieczenie, a skóra po zabiegu nie złuszcza się.

Zabieg PRX-T33 nie wymaga krótkiego okresu rekonwalescencji. Nie jest fotouczulający, co oznacza, że może być przeprowadzany również w okresie największego nasłonecznienia, czyli latem.

Po zabiegu wymagana jest pielęgnacja okołozabiegowa dedykowanymi produktami dostępnymi w klinice.

Scroll to Top