Usuwanie blizn

  • KarboKlinika - usuwanie blizn - karboksyterapia - leczenie SzczecinUsuwanie blizn jest możliwe za sprawą sprawdzonych i skutecznych bezinwazyjnych lub małoinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. W porównaniu do inwazyjnych metod operacyjnego usunięcia blizn, technologie stosowane w KarboKlinice są znacznie przyjaźniejsze pacjentowi.
  • Stosowane przez nas technologie nie wymagają okresu rekonwalescencji po wykonanym zabiegu. W krótkim czasie w bezbolesny sposób redukują blizny, również te potrądzikowe.

Metody usuwania blizn:

  • Karboksyterapia Fenix – dzięki dwutlenkowi węgla wprowadzanemu bezpośrednio pod skórę następuje poszerzenie naczyń krwionośnych, co powoduje lepszy dopływ krwi do tkanek. Podobnie jest w przypadku rozstępów, za sprawą działalności dwutlenku węgla podanego śródskórnie bezpośrednio w obszar rozstępów zachodzi synteza kolagenu i elastyny, spowodowana wzmożonym przepływem krwi bogatej w tlen i substancje odżywcze.
  • Scarlet RF System – fale radiowe wnikające głęboko w skórę powodują wzmożoną produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się bardziej gładka i sprężysta, a blizny znikają. Scarlet RF doskonale sprawdza się również w niwelowaniu blizn potrądzikowych.

 

redukcja blizny scarlet rf przed i po 3 miesiącach

Redukcja blizn wykonana technologią Scarlet Rf System. Przed i 3 miesiące po zabiegu.

 Zobacz cennik

 

Scroll to Top