Zmarszczki

KarboKlinika - zmarszczki - odmładzanie Szczecin - karboksyterapiaZmarszczki są zagięciami i deformacjami skóry, które zaczynają pojawiać się między 25 a 30 rokiem życia. Wraz z upływem lat skóra traci elastyczność, a jednocześnie powoduje przekształcenie drobnych rys i linii w zmarszczki. Włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za napięcie skóry z wiekiem ulegają osłabieniu. W organizmie spada poziom substancji i witamin stymulujących produkcję kolagenu niszczonego przez wolne rodniki i toksyny.

Metody redukcji zmarszczek:

  • Karboksyterapia Fenix – podanie dwutlenku węgla w zmarszczkę lub jej okolice powoduje wzmożoną syntezę kolagenu i elastyny. Temu zabiegowi można poddać każdy rodzaj zmarszczek, a w szczególności „kurze łapki” oraz zmarszczki szyi. Terapia przynosi bardzo dobre efekty, po zabiegu może wystąpić bardzo delikatne zaczerwienienie skóry. Na efekty należy poczekać około 3-4 tygodni. Czas trwania zabiegu – 10-20 minut, częstotliwość 1-2 razy w tygodniu.
  • Mezoterapia igłowa – szczególnie dobre efekty w terapii zmarszczek uzyskuje się stosując specjalny kwas hialuronowy do mezoterapii igłowej. Preparat podaje się bezpośrednio w zagięcia skóry, a efekt po zabiegu jest widoczny od razu. Kwas dosłownie „wypycha” zmarszczkę, dodatkowo poprawia nawilżenie skóry w tym obszarze. Efekty utrzymują się do kilku miesięcy. Czas trwania – 30 minut znieczulenie + 40 min zabieg.
  • Scarlet RF System – spektakularne działanie na zmarszczki – głębokie działanie RF  powoduje poprzez efekt termiczny obkurczenie obecnego w skórze kolagenu oraz stymuluje produkcję nowego. W wyniku takiego działania uzyskujemy efekt liftingu, następuje widoczna poprawa napięcia skóry oraz jej ujędrnienie.
  • Osocze bogatopłytkowe – „wampirzy zabieg” – zabiegi z wykorzystaniem osocza stosuje się na cały obszar twarzy, dodatkowo również na szyję i dekolt. Preparat podaje się techniką mezoterapii igłowej przy użyciu specjalnego pistoletu. Po zabiegu może występować zaczerwienienie skóry oraz małe siniaki, które ustępują po kilku dniach.
  • Peelingi medyczne – mają one za zadanie złuszczyć naskórek oraz pobudzić produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się bardziej wygładzona i ujędrniona. Drobne zmarszczki stają się prawie niewidoczne zaś głębokie zostają spłycone.

Zobacz cennik

Scroll to Top